Pielęgnacja

Świadczymy usługi związane z pielęgnacją ogrodów i terenów zielonych. W swojej ofercie posiadamy m.in.: koszenie trawników, wertykulację, aerację, odnowę i renowację zniszczonego trawnika, cięcie żywopłotów oraz porządkowanie zaniedbanych ogrodów. Jesteśmy firmą elastyczną i otwartą na potrzeby naszych klientów, dlatego korzystając z naszej firmy otrzymują Państwo unikalną i niepowtarzalną usługę. Oferty są zawsze dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. 

Zajmujemy się zarówno przestrzeniami publicznymi takimi jak: zielone tereny osiedli mieszkań wielorodzinnych, parki miejskie oraz zieleń na terenach firm i instytucji. Ponadto w naszym zakresie znajdują się oferty drobne, jakimi są wszelkie prace związane z cyklem rocznym działki: przekopanie ogrodu, rozłożenie nawozu, grabienie liści oraz odśnieżanie. Usługi mogą być wykonywane jednorazowo lub w formie pakietu abonamentowego, który jest atrakcyjną cenowo ofertą.

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważny jest okres tuż po wykonaniu ogrodu. Zdarza się, że niedługo po posadzeniu lub przesadzeniu, nasze rośliny nie rozwijają się lub wręcz zamierają. Jest to powodowane wieloma czynnikami, którym w większości przypadków możemy zapobiec.