Projekty

Oferujemy usługi projektowe zarówno od podstaw jak i w aranżacji ogrodów już istniejących. Wykonujemy projekty całych ogrodów, wnętrz ogrodowych, aranżacje balkonów, tarasów i oranżerii oraz dobór zieleni w pomieszczeniach. Projektujemy systemy nawadniające, nawierzchnie utwardzone oraz oświetlenie dla wszystkich terenów zielonych. Jesteśmy otwarci na różnych klientów i ich potrzeby, przez co kreujemy zupełnie nowe pomysły i produkty.

Nasze projekty są oparte o potrzeby i styl życia klienta. Pamiętając o indywidualnych upodobaniach pomagamy urzeczywistnić ich marzenia o rajskim ogrodzie. Potrafimy nawet z małej przestrzeni uzyskać miejsce, w którym będzie można obcować z naturą. Tworzymy ogrody w różnych stylach, zaczynając od klasycznych i historycznych form ogrodowych, a kończąc na bardzo nowatorskich i zaskakujących koncepcjach.

Profesjonalnie zaprojektowany ogród będzie dla Państwa drugim domem, do którego zawsze chętnie wrócicie. Przemyślana koncepcja będzie służyła przez długie lata, a funkcjonalność ogródka pozwoli cieszyć się przyrodą przy minimalnych nakładach czasowych. Niezależnie od wielkości przestrzeni pozwolimy Państwu obcować z naturą i jej dobrodziejstwami. W naszych ogrodach będzie można uciec od codzienności i na chwilę się zatrzymać. Dzięki temu będą Państwo mogli ze świeżą energią wrócić do pracy i codziennych obowiązków.